Watch Dogs 2 – NOVINKY

06. 08. 2016 Zuzana Bumbová
1 339 zhlédnutí

Po dvou letech od vydání prvního dílu nám vývojáři z Ubisoftu v rámci jejich letošní konference na E3 ohlásili vydání pokračování této hackerské akce. První díl měl sice ohromnou reklamu, nicméně nakonec hra spíše zklamala fanouškovská očekávání a nedostalo se jí takové slávy, jak se očekávalo. S tím se však chystá nový díl zatočit, a to ještě letos. Hra má vyjít na PS4, Xbox One a PC již 15.listopadu a samozřejmě je již možné si ji předobjednat.

Tento díl s sebou má ale přinést také spoustu nového. První novinkou je změna protagonisty, jímž se v tomto díle stane programátor samouk Marcus Holloway z Oaklandu, který se přestěhoval do San Francisca a připojil k hráčům již známé organizaci DedSec. Vývojáři chtějí prohloubit vztah hráčů s novým Marcusem skrz videa, kde se jeho a další členy DedSecu snaží krátce představit a přiblížit tak pohled na jejich osobnosti a jejich úlohu v týmu. Kromě spravedlivého Marcuse zde byl představen ještě jeho nejbližší přítel The Wrench, umělkyně Sitara a tichý, ale velmi schopný Josh. Až do doby vydání hry má těchto videí vyjít ještě několik a postupně mají představit ještě další prvky této hry. Další rozdíl tohoto dílu bude také v možnostech hackování, Ubisoft se totiž rozhodl oprostit se ještě více od reálných možností a nabídnout větší škálu předmětů k hackování, stejně jako více akcí u předmětů, které byly dostupné již v prvním díle.

watchdogs2

Ubisoft také slíbil, že se poučí z chyb předchozího dílu Watch Dogs a vyhoví co nejvíce požadavkům jejich fanoušků. Tentokrát totiž údajně dostali delší čas na dokončení hry, a tak nemuseli zbytečně vyřazovat ze hry různé prvky, které by tam jinak patřily. Zaměřili se také více na prohloubení příběhu, větší a lépe proracovaný sandboxový svět s více možnostmi, aby hra tak rychle nesklouzla k repetitivnosti, tentokrát se dočkáme i zajímavě fungujícího systému kooperace, tedy hraní s dalšími hráči, které ve hře potkáme. Ačkoliv si na její vydání ještě nějaký ten měsíc počkáme, tato hra má před sebou zajisté slibnou budoucnost.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0