Watch Dogs 2 odhaluje obsah prvního DLC – NOVINKY

27. 12. 2016 Jakub Fišer
1 558 zhlédnutí

Zpráva, že nové Watch Dogs 2 dostanou přídavný DLC balíček proletěla internetem jako střela; o to více zákazníky a hráče zamrzelo, že jeho vydání muselo být opožděno. Teď se ale ono DLC objevuje v předběžném přístupu na PlayStation 4 a my tak přesně víme, co nového přinese. Tak tedy, celý update se nese na vlně Raymonda Kenney, tedy legendárního T-Bona z prvního dílu, za kterého jste mohli během celého DLC hrát – i s jeho typickým vzhledem, stylem a hasákem. Ve druhých Watch Dogs sice za T-Bona hrát nemůžete, ale můžete si Marcuse Hollowaye obléknout do T-Bonova osobitého stylu.

T-Bone navíc do datadisku přijíždí s jeho novým autem – školním autobusem. Ale jak jistě vědí hráči prvního dílů, T-Bone není jen tak obyčejný hacker (koneckonců, který hacker je obyčejný), takže i jeho autobus snese větší kritiku. Navíc se dočkáme nových nepřátel, kteří se budou ohánět granátomety a dalšími výbušninami. Ti na vás budou útočit v nových Mayhem misích, které díky přítomnosti co-op podpory budete moci hrát s kamarády, kteří ani nemusí vlastnit toto DLC, stačí když jej máte nainstalované vy.

DLC rozhodně nemusí být pro každého, neboť například mě se postava T-Bona v prvním díle nezamlouvala a neshledával jsem jí nijak zábavnou, spíše divnou; jako koneckonců většina postav v prvním díle. Datadisk je v současnosti, jak jsem již zmiňoval, dostupný v Early Access na PlayStation Network na PlayStationu 4. Uživatelé Xboxu One a PC s Windows 10 si budou muset počkat až do konce ledna, konkrétně do 24. ledna. Dřív bohužel nebude možné si hru oficiální cestou obstarat, jinak, než přes season pass, který v současnosti seženete na PlayStation Storu za 1 099 Kč; season pass samozřejmě neobsahuje samostatnou hru, která v současnosti stojí zhruba 2 tisíce korun. Jedná se o první z několika chystaných DLC, čili pokud se vám ne zrovna zamlouvá, nezoufejte, přijdou i další.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0