Watch Dogs bude s novým módem ještě krásnější – ZAJÍMAVOSTI

O jedno se nelze přít – Watch Dogs je krásná hra. Na dobu, kdy byla vydána, což je dva roky nazpět, to byla jedna z těch nejhezčích her a dost možná i ta nejhezčí hra s otevřeným světem. I nápad a koncept hry byl dobrý – akce podobná GTA, doplněná o prvky moderního hackování. No nekupte to. Ale jak jistě víte, hru provázelo plno chyb a nedodělků v optimalizaci, které zapříčinily to, že hra byla na strojích mimo doporučenou konfiguraci takřka nehratelná. Většinu chyb se ale podařilo doopravit záchrannými patchi. Příběh, jako vystřižený z dílen GTA IV – také špatně optimalizovaná, i když ambiciózní hra.

watch-dogs

Pojďme ale zpět ke grafickému kabátku hry. Ten je, jak jsem již zmiňoval, na velmi dobré úrovni. Ale zdá se, že to jde posunout ještě dál. Moder jménem Danvsw, kterého si můžete pamatovat díky jeho grafickým módům pro Grand Theft Auto V anebo Fallout 4, se o to pokusil. A nutno říci, že úspěšně. Hlavní záměr byl pochopitelně udělat hru realističtější a to se bez pochyby povedlo. Jen upozorňuji, že obrázky v tomto článku jsou všechny gameplayové, čili pořízené přímo během hraní hry.

watch-dogs2

Danvsw změnil hru téměř k nepoznání a stačilo mu k tomu pouze si pohrát s osvětlením, stíny a několika podstatnými texturami (například voda nebo silnice vypadá v jeho podání skutečně skvostně). Vodní hladina, odlesky na karoseriích drahých aut nebo tak elementární záležitost jakou je čekání na metro, když kolem probíhá slušná průtrž mračen, je vážně skvělý zážitek, natož pak, když hrajete například v QHD rozlišení.

watch-dogs1

Pokud vás tento grafický mód zaujal, neváhejte a stahujte, za zkoušku to rozhodně stojí. Dokonce bych řekl, že to stojí i za nové rozehrání příběhu. Nutno podotknout, že zásluhy nepatří ale jen Danvswovi, protože, podle jeho slov, se na tomto skvělém úspěchu podílelo vícero moderů a sám by to zaručeně nezvládl.

Mód je ke stažení i s návodem k instalaci zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *