WaveRun – MOBILNÍ HRY – Na správné vlně!

Hledáte hru, která Vám zkrátí čekání na zastávce, v čekárně, či v dlouhé frontě? Baví Vás hry, které jsou zároveň i výzvou? Chcete si zahrát hru, která Vás hodně pravděpodobně vytočí, pokaždé, co ji budete hrát? V tom případě se Vám zajisté zalíbí má dnešní volba. Tou je arkádová hra WaveRun!

Princip hry je prostý, i přesto je ale velmi chytlavý. Vaším úkolem je udržet se na vlně, kde na Vás čekají nebezpečná místa v podobě děr, nebo červených míst, kterým se musíte vyhýbat tím, že se kliknutím přesunete na druhou vlnu. Zdá se Vám to jako lehký úkol? V tom případě byste si hru měli rychle nainstalovat a nechat trošku pracovat své nervy.

Můžete si zvolit dva módy. Těmi jsou single player, nebo hra s přáteli. Pokud si vyberete mód single playera, čekají na Vás čtyři úrovně hry. Těmi základními jsou 1 a 2, poté se Vám mohou ještě generovat náhodné levely pomocí dvou kostek. Která úroveň bude Vaší nejoblíbenější? Ve které dosáhnete nejvyššího skóre?

waverun_

Ve hře si kromě módu a úrovní můžete zvolita také hudbu, která Vás bude při hraní provázet. Jako výchozí je nastavena energická, rychlá hudba, která Vám jistě pomůže dosáhnout lepších výsledků. Pokud se Vám však nebude úplně zamlouvat, můžete si zakoupit další dvě skladby. Od každé je Vám poskytnuta krátká ukázka. Kterou si oblíbíte nejvíce? U které se Vám hraje nejlépe?

Po připojení k internetu můžete své nejlepší výsledky porovnat s ostatními hráči. Také za odehrané hry, dosažené skóre a poražení přátel získáváte ocenění. Podaří se Vám sesbírat všechny odznaky, kterých je přes dvacet?

Hra je upravená také pro barvoslepé hráče. Můžete si tedy nastavit, který mód pro Vás bude příjemnější.

Hra je ke stažení jak na Google Play, tak i na App Store, dokonce zadarmo. Na Google Play si ji stáhlo více než milion hráčů, kteří jí udělili známku 3,6 hvězdičky z celkových pěti. Nejčastěji si hráči stěžují na časté reklamy, které se však dají za poplatek odstranit. Na App Store dosahuje hra lepšího hodnocení, celých čtyř hvězdiček z celkových pěti.

Ponoříte se také do hraní této návykové, ale nervy rvoucí hry?

Ke stažení na App Store a Google Play.

+ velmi návykové
+ 4 možné úrovně
+ hra s přáteli
+ sbírání ocenění
+ možnost porovnání nejvyššího skóre v žebříčku
+ ke stažení i verze zdarma
+ skvělá hudba

– placené odstranění častých reklam
– nervy drásající

8/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *