We Are OFK – NOVINKY – Epizodická hra o kapele s vynilem z předobjednávky!

Indie herní scéna občas dokáže hezky překvapit. Aspoň mě překvapilo oznámení We Are OFK, interaktivní epizodní adventury, ve které máte na starost vlastní indie kapelu. A je tady všechno od skládá členů a hudby až po večírky v Hollywoodu.

  • Datum vydání: 18. srpna 2022
  • Vývojář: Team OFK
  • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4 a 5, Nintendo Switch

OFK je nová skupina, která se nedávno objevila na indie scéně a v roce 2021 vydala první singl Follow/Unfollow. Jejich hra tak nejen přiblíží vznik takové kapely a co všechno je potřeba zařídit, ale taky poslouží jako skvělá platforma pro vydání nových songů. Každá epizodka poslouží jako interaktivní hudební klip.

Příběhová část hry slibuje především hodně vyhrocených emocí. Čtyři kamarádi se snaží prorazit v LA a do cesty se jim staví všechno. Hádky mezi členy zpomalují psaní textů k hudbě, nepomáhá tomu moc ani práce a účty se valí ze všech stran. Prostě je to hra o snu a cestě k jeho naplnění.

We Are OFK je epizodická příběhová, hra je tedy rozdělená na pět částí. První dvě části vyjdou 18. srpna a představí celou hru, nastíní o co půjde. Prostě všechno uvedou. O týden později 25. srpna vyjde třetí epizoda, o týden později 1. září čtvrtá a velké finále dorazí 8. září. Takže žádné dlouhé čekání.

S každou epizodou vyjde jeden singl, celá hra se točí kolem hudbu, skládání a produkce. A je tak podle mě super, že má hra přesah na další platformy jako je Spotify a iTunes, kde si soundtrack ze hry můžete kdykoliv pustit.

We Are OFK je dost zajímavá hra, hlavně pro fanoušky kapely a lidi, co obecně mají rádi hudbu. Tady vás totiž interpret přímo vtáhne do dění a nabídne trochu víc než jenom nový song. K předobjednávce dokonce přijde poštou i vynilová deska. V každém případě jde o zajímavý přístup ke zviditelnění kapely.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *