Where’s My Water? – MOBILNÍ HRY – Zachraňte krokodýla!

Jste fanoušci pohádek od Walta Disneyho? Máte chuť si zahrát skvělou logickou hru a pomoci tak roztomilému krokodýlovi? V tom případě se Vám jistě zalíbí dnešní hra, tedy „Where’s My Water?“.

Jak už z názvu vyplývá, půjde zde o vodu. Příběh je prostý. Máme zde krokodýla ve vaně a rozbité vodovodní potrubí. Ano, Vašim úkolem bude dovést vodu až k němu a pokud to půjde, nasbírat u toho co nejvíce kachniček.

Potkáte se při tom s řadou nesnází. S jedovatou kyselinou, která proniká půdou a nesmí se dostat do potrubí. S bombami, které se vodou aktivují a vybuchují a spoustou dalších.

Ve volně přístupné verzi na Vás čekají 3 úrovně, v každé pak najdete po pěti levelech. Pokud by Vás hra zaujala a měli byste zájem o více zapeklitých úkolů s krokodýlem jménem Swamp, můžete si dokoupit plnou verzi. Nebo si stáhnout pokračování, tedy Where’s My Water? 2, kterou najdete na Google Play zadarmo!

V tomto pokračování najdete daleko více levelů s různými úkoly. Splnění základního levelu Vám totiž otevře speciální možnost si zahrát úroveň ještě jednou, tentokrát ale se speciálním úkolem. Tím může být například zákaz sbírat kachničky, nebo udržet co nejvíce vody na obrazovce a dostat jí co nejhlouběji.

Máte také možnost vybrat si vzhled kachniček, které sbírate. Zalíbí se Vám cool vzhled, nebo dáte přednost kachničce v dinosauřím převleku?

Pomůžete také Swampymu k vodě? Který typ úrovní Vám vyhovuje nejvíce? A které kachničce dáte přednost?
+ povedená grafika
+ zajímavý herní koncept
+ bonusové úrovně
+ povedené pokračování

– zpoplatněná plná verze

8/10Wheres My Water

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *