Whispers of the Old Gods – NOVINKY

Není tomu tak dlouho od posledního updatu a Blizzard chystá již další vylepšení hry Hearthstone, tentokrát nazvané Whispers of the Old Gods.

Třetí karetní rozšíření hry bude dostupné již 27. dubna a jako pokaždé se můžeme těšit na pořádný zásah do herních mechanik. Novinka bude obsahovat 134 úplně nových karet, což je standartní množství, z toho bude 9 legendárních pro jednotlivé třídy a 14 legendárních, které budeme moci hrát za kteroukoliv třídu. Rozšíření Goblin vs Gnomes jich mělo 123 a Grand Tournament jich měl 132. Hráči tentokrát dostanou tři balíčky karet zdarma a k tomu bude možnost splnit speciální questy, za jejichž splnění bude odměna pět balíčků nového rozšíření.

faceless_manipulator.0.0

Seznamy všech nových karet jsou již dostupné, například na serverech s již sestavenými balíčky. Můžeme si tak snadno udělat obraz, kam se hra posune. Výraznou podporu dostanou téměř všechny třídy. Pro hráče Shamana bude připraveno zlepšení práce s totemy a k tomu healovací legendárka. Priest dostane „kopírovací“ legendárku Herald Volazj. Pro všechny třídy bude dostupná například legendární karta Blood of The Ancient One, která dokáže vysummonovat miniona s 30 body útoku a 30 životy. Další zajímavou neutrální legendárkou je C’Thun, který bude udělovat náhodně do nepřátel tolik bodů útoku, kolik má on sám. maxresdefault

Změny se dočkáme i v oblasti komunikace. Zmizí emotikon „sorry“, který byl nesnášen prohrávajícími hráči a milován těmi, kterým to zrovna šlo.

S novým rozšířením přijde také úprava starších karet. Například oblíbený Knife Juggler sníží na cenu 2 bodů many a naopak cena Ironbeak Owl se zvýší na 3. Nadcházející rozšíření tak patrně zamíchá i se staršími praktikami. V předprodeji je možné pořídit Whispers of the Old Gods za necelých 50 euro. Po oficiálním vydání bude možnost nakupovat packy karet za standartní goldy, které je možné získávat plněním úkolů.

Podle zveřejněných karet je již teď jasné, že Blizzardu rozhodně nedochází nápady. Můžeme se tak těšit na další pořádné „zamíchání“ herních mechanik a spoustu zábavy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *