World of Tanks – Common Test

World of Tanks – Common Test

 

Ano, opět se vracíme ke hře World of Tanks. V minulém článku, který jste si mohli přečíst před týdnem, jsem se zaobíral hrou samotnou. Dnes se podíváme na jejího mladšího sourozence. Totiž na WOT s podnázvem „Common Test“. I když jak sami zjistíte, úplně běžný test to není. V čem je tato verze jiná? Pojďme se na to podívat!

V běžné verzi hry se můžete těšit ze svých úspěchů, hráčsky řečeno „skillu“. Kdy záleží na schopnostech každého z vás. Čím lépe předpovídáte, „úhlujete“ a míříte, tím získáváte více peněz, více zkušeností, šperkujete si osobní hodnocení a můžete tak prostupovat napříč národy a jejich technologickými stromy, až k samotným velikánům desátého „tieru“. V již zmiňovaném testu, je tomu trochu jinak.

Tuto verzi hry vypouští Wargaming vždy nepravidelně a je spuštěna jen na určitý časový úsek. Nenechte se ale mýlit, test je samostatný pán, tudíž si musíte stáhnout a nainstalovat dalšího, nového klienta a tím přijít o několik GB místa navíc.

Na první pohled se zdá, že jde o naprosto stejnou verzi „wotka“, jaké už znáte. Chyba lávky. Wargaming spouští test vždy s předstihem oficiální herní aktualizace, před příchodem nového patche. Zjednodušeně řečeno, zde si můžete bez újmy statistik, peněz a zkušeností, vyzkoušet všechny dosavadní tanky a mapy, které ve hře jsou. Hlavním účelem testu je ale vyzkoušet novinky, které mají zanedlouho přijít do oficiální verze.

Pokud se rozhodnete herního klienta stáhnout a nainstalovat, stačí se přihlásit pod vaším stávajícím účtem. V garáži budete mít uložený dosavadní postup s malým dárkem, na vaše konto se přičte 20 000 „goldů“, 100 000 000 zlaťáků a stejné množství zkušeností. S takovým kapitálem můžete nakládat libovolně a zkoušet věci, které vás zajímají.

Wargaming poté sbírá data ze serveru a postupně doladí stávající neduhy, mouchy a chyby patche, který by měl přijít. Alespoň tak by to mělo fungovat. V „reálu“ se dozvíte, že problematika nových aktualizací, je u World of Tanks více než složitá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *