World of Warcraft – Tři nová rozšíření! Nová Worldsoul sága!

Na letošním BlizzConu bylo oznámeno, že v MMORPG World of Warcraft nás čeká „sága Worldsoul“, která se bude odehrávat v následujících třech rozšířeních. Prvním z nich je „The War Within“, které se bude odehrávat v jeskyních pod Azerothem a kde hráči budou čelit Nerubské říši. Druhé rozšíření se jmenuje „Midnight“ a zaměřuje se na boj mezi Pustinou a silami Světla. Posledním rozšířením je „The Last Titan“, které se odehrává v Northrendu a Ulduaru a odhaluje tajemství Titánů.

Rozšiřující příběh Worldsoul je zaměřen na bitvu mezi Prázdnotou a Světlem, dvěma z šesti vesmírných mocností, které jsou zcela proti sobě. Oba protivníci mají své zástupce, mezi nimiž jsou také oblíbené postavy jako Alleria Windrunner a Xal’atath. Sága se bude postupně rozvíjet a hráči se dozví více o obou stranách této kosmické války.

X

Rozšíření Worldsoul nabídne nové lokace, jako je kontinent Khaz Algar, ostrov Dorn, Ringing Deeps, Hallowfall, Quel’thalas a Northrend. Hráči se budou potýkat s temnotou, která ohrožuje hluboká místa Azerothu, a snažit se uhasit Sluneční svit v Quel’thalasu. Poslední titán se pak zaměří na vyvrcholení této ságy a hráči se budou muset vypořádat s rozsáhlým spiknutím, které pojme cíle a činy božských bytostí.

Trailer prvního rozšíření The War Within

Podle slov Chrise Metzena, který oznámení přednesl, mohou hráči očekávat menší rozšíření, která budou vycházet častěji než dosud. Je možné, že patch 10.2 Dragonflight bude posledním velkým patchem tohoto rozšíření a první část ságy, The War Within, vyjde v příštím roce. Harmonogram vydávání zatím není známý, ale zdá se, že fanoušci WoW budou mít častěji nový obsah k prozkoumání.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *