Xbox Game Pass – Microsoft se chystá změnit podmínky včetně navýšení cen!

Microsoft se chystá zařadit chystaný titul Call of Duty do své předplatitelské služby Xbox Game Pass, což má být oficiálně oznámeno během prezentace Xboxu 9. června.

Tento krok přichází na pozadí obav mezi zaměstnanci Microsoftu, že by Game Pass mohl ohrozit příjmy z prodeje tradičních titulů Call of Duty, které se obvykle prodávají za 70 a více dolarů a často dosahují prodejů přes 20 milionů kopií. Nejsou zatím jasné detaily, zda Microsoft plánuje účtovat dodatečný poplatek za Call of Duty v rámci Game Pass, nebo zda dojde ke zvýšení ceny předplatného Game Pass Ultimate.

Objevily se zprávy, že Microsoft zvažuje zvýšení ceny předplatného Game Pass Ultimate. Současně se spekuluje o zavedení nové úrovně předplatného, což by mohlo vést k úpravám nabídky a snížení dostupnosti levnějších úrovní. Ačkoli žádné konkrétní informace nebyly dosud odhaleny, zasvěcenci z oboru naznačili možné změny.

Kromě zařazení Call of Duty do Game Pass plánuje Microsoft během letní prezentace Xboxu 9. června představit také novou hru Gears of War. Na této akci budou rovněž uvedena data vydání připravovaných her pro Xbox, jako jsou Microsoft Flight Simulator 2024, Avowed a Indiana Jones and the Great Circle.

Nedávný vývoj a zákulisní informace naznačují, že přístup Microsoftu k vydávání her prochází změnami. Služba Game Pass v současné podobě může čelit výzvám, což potvrzuje i uzavření několika studií společnosti a nejistota ohledně budoucnosti vydávání her.

Uvidíme, jak tento vývoj ovlivní herní byznys společnosti Microsoft v následujících měsících a letech. Pro fanoušky Call of Duty a předplatitele Game Pass budou následující oznámení určitě zajímavá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *