Xbox Games Showcase 2024 – Nabušený line-up videoher!

Xbox Games Showcase 2024 přinesl hráčům celou řadu vzrušujících oznámení. Fanoušci herních studií Activision, Bethesda, Blizzard a Xbox Game Studios se mohou těšit na návraty oblíbených sérií i nové tituly. Gears of War: E-Day se vrací ke klíčovému okamžiku série – Emergence Day. Marcus Fenix a Dom Santiago budou čelit hrůzným Locustům v novém akčním dobrodružství.

DOOM: The Dark Ages se odehrává ve středověkém fantasy světě. Tento prequel k DOOMu (2016) vyjde v roce 2025. Microsoft potvrdil, že hra bude k dispozici také na PS5. Phil Spencer vysvětlil, že DOOM je franšíza, kterou si zaslouží hrát každý, a proto ji chtějí zpřístupnit na více platformách.

Avowed ukázal nový příběhový trailer, odhalující tajemství Living Lands. Indiana Jones and the Great Circle představil klíčovou scénu z Himalájí. Perfect Dark odhalil první gameplay trailer s Joannou Dark. Assassin’s Creed Shadows přinesl první gameplay. Dragon Age: The Veilguard odhalil nové postavy. Metal Gear Solid Δ: Snake Eater láká na návrat Big Bosse. Mezi novými tituly se objevily Clair Obscur: Expedition 33, Atomfall a Winter Burrow.

Age of Mythology: Retold kombinuje klasický Age of Mythology s moderními prvky a vyjde 4. září 2024 na PC i konzole. Fallout 76 dostane 12. června 2024 aktualizaci Skyline Valley, která rozšíří mapu a přidá nové questy a veřejné eventy. Hráči budou moci nově hrát i za znetvořeného ghúla.

Xbox oznámil tři nové verze Xbox Series X|S s vylepšeným designem a úložištěm, které vyjdou během letošních Vánoc. Call of Duty: Black Ops 6 vyjde 25. října 2024 a přinese nový Omnimovement systém, návrat Prestige módu a klasický Round-Based Zombies. Nový Microsoft Flight Simulator vyjde 19. listopadu 2024 a nabídne realistickou simulaci letu s novými funkcemi jako letecké hasičství a VIP charterové služby.

Xbox Games Showcase 2024 přinesl řadu vzrušujících oznámení, která nadchla hráče po celém světě. Sledujte další aktualizace na kanálech Xbox.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *