Ylands – NOVINKY – Bohemka pokračuje v sandboxech!

Je to pár dní, co vyšla nová hra z dílny Bohemia Interactive  – Ylands. Toto herní studio proslavili hry jako ARMA, Flashpoint, DayZ, Take on Mars nebo Take on helicopter.  Nová hra Ylands je jeden obrovský sandbox, ve kterém můžete upravit úplně všechno. Ylands ale není jenom o nějakém stavění, můžete bojovat se zvířaty nebo si je ochočit, míchat lektvary nebo si třeba sestrojit nějakou elektronickou hračku.

Datum vydání: 6. prosince 2017

Vývojář: Bohemia Interactive

Platforma: Microsoft Windows

Ylands je něco jako Minecraft, jenom místo kostek kolem vás pobíhají low poly bytosti. Na začátku hry si vyberete postavičku, za kterou budete hrát. Customizace postavičky je zatím celkem omezená, ale hra je zatím v Early Accessu a tak bude obsah v dalších dnech do hry určitě přibývat.

Hráč si může vybrat, jestli bude hrát Exploration mode nebo creative mode. Jak už názvy napovídají, první mode je o objevování mapy. Dostane se na opuštěný ostrov a snažíte se přežít, nemáte u sebe žádné nástroje a všechno si musíte pěkně vycraftit.  Druhý mode je něco jako božský mode v ostatních hrách. Nejste ničím limitování a jenom stavíte.

Kdyby vás náhodou znudili tyhle dva herní režimy, můžete přejít k mapám, které vytvořili samotní hráči, najdete tam například pirátské ostrovy nebo závodní okruhy. Hra má plnou podporu modu.

Jako u většiny her od Bohemky se nemusíte bát, že budete muset vyměnit všechny všechny komponenty včetně myši a repráků. Požadavky na váš hardware nejsou vůbec vysoké a stejně tak je na tom cena. Za tři stovky dostanete obrovské množství obsahu.

Hra je momentálně na Steamu v Early Accessu, ale můžete si ji koupit i na oficiálních stránkách Bohemia Interactive. Tvůrci plánují hru vylepšit, přidat nový obsah a hlavně zlepšovat hratelnost a přidávat funkce, které si přejí sami hráči. Ylands taky nabízí možnost kooperace. Pro mě osobně je momentálně Ylands velká konkurence pro Minecraft a nemůžu se dočkat až si odehraju pár desítek hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *