You Suck at Parking – NOVINKY – Závodní hra s parkovacím místem!

You Suck At Parking je jediná závodní hra, ve které je hráčovým úkolem zabrzdit. A i když to může znít jednoduše, ve skutečnosti jde o extrémní záležitost, protože jestli si myslíte, že paralelní parkování je těžké, tady se naučíte, že to je to nejjednodušší.

  • Plánované datum vydání: 2021
  • Vývojář: Happy Volcano
  • Platformy: Microsoft Windows, Linux, Android

You Suck at Parking je jedna z těch her, které zaujmou na první pohled. Je plná barevných autíček a map s hořícími kruhy, teleporty a chybějícími kusy silnice.

Hra se moc neliší od ostatních závodních her. Prvním důležitých úkolem je vybrat si správné auto, kromě sedanu můžete svoje naděje vložit do dodávky, tahače nebo školního autobusu. Cílem každého kola je co nejlépe zaparkovat. A protože trefit se mezi pár kuželů není zábava, vývojáři byli opravdu kreativní při tvorbě levelů. Předtím než zaparkujete, musíte projet překážkovou dráhu složenou ze skokánků, prudkých zatáček a speed boostů.

Prvních pár levelů je přitom docela jednoduchých, stačí v nich jenom projet zatáčkou a zaparkovat. Obtížnost se ale rychle zvýší, jakmile narazíte na první skokánek, dopadnout správně a na všechny čtyři chce trochu cviku. A když k tomu přidáte další hráče, kteří se snaží být první u parkovacího místa, asi si dovedete představit jak takový level vypadá.

Protože hra zatím není hotová je na Steamu zatím jenom demo verze. V ní se hráči můžou zkusit projet některé předem připravené levely. Při vydání hry bude ve hře i editor. Takže se z pár desítek levelů díky komunitě rychle dostaneme na pár stovek. Plná verze You Suck at Parking by se měla na Steamu objevit v průběhu tohoto roku.

Nejdůležitější částí hry bude multiplayer, alespoň podle mě. Nejzábavnější na téhle hře bude jet proti lidem, které znáte a snažite se je vytlačit z dráhy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *