Z databáze EA Sports unikly údaje o skenovaných hráčích do FIFA 19 – NOVINKY

Nová FIFA 19 je již několik dní venku a hráči si již mohou plně užívat virtuálního fotbálku. Ještě než se však nová FIFA zabydlí na konzolích hráčů, začali internetoví kecálci spekulovat o tom, co dorazí v obligátním listopadovém updatu. Ten vyšel již vloni a přinesl především seznam obličejů hráčů, kteří hrají v týmech, které ten rok postoupily do Premier League v Anglii. Tehdy mezi nimi byl například i Jiří Skalák z Huddersfieldu, letos je ale situace poměrně jiná a značně komplikovanější.

Na internet totiž unikl seznam hráčů, kteří byli naskenováni a jejich virtuální kopie tak již EA Sports má. Jak jsem zmínil, asi by vás napadlo, že půjde o hráče z Wolwerhamptonu, Fulhamu či španělské Girony, což jsou týmy, které letos postoupily do nejvyšší ligy v jejich domovské zemi, tedy v Anglii, případně ve Španělsku. A někteří hráči z těchto lig tam skutečně jsou, většinu z nich však tvoří hráči z německé Bundesligy.

Spekulace tak hovoří jasně: pracovníci EA Sports naskenovali 3D modely hráčů z první německé ligy (tedy velkou část z nich) a na těchto modelech dále v počítačích pracují, aby je implementovali do hry. Tady je vše jasné, kdy ale k oné implementaci dojde? Zde se tvrzení rozchází.

Jedna část fanoušků by si přála, aby se obličeje ve hře objevily již ve zmíněném listopadovém updatu. Tam však zřejmě bude umístěna jen část obličejů, větší zbytek bude pravděpodobně ponechán pro příští ročník FIFA 20, kdy by se ke slovu měla dostat i německá Bundesliga, která by měla být plně licencovaná (což je již nyní), a hlavně by mělo dojít k naskenování velkého množství obličejů a také všech stadionů všech týmů v první lize. Uvidíme, jak to v EA Sports vymyslí. Zatím se alespoň podívejte na video od tvůrce Vapex Karma, který o únicích informoval jako jeden z prvních.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *