Za měsíc začíná betatestování Falloutu 76 – NOVINKY

Vývojáři z Bethesdy si rozhodně mohou dovolit jejich fanoušky napínat a tak to také dělají. Zatím pracují na novém Falloutu 76, který má ukázat postapokalyptický svět přesně tak, jak ho známe. Fallout 76 však bude jiný od ostatních Falloutů, protože půjde o multiplayerovou záležitost. Konečně se tak budeme moci projít po apokalyptickém světě se svými přáteli, stavět farmy a osady, podobně jako to bylo ve Falloutu 4. Vývojáři z Bethesdy navíc brzy spouští betaverzi jejich nového Falloutu 76, který má vyjít až v listopadu. Na Xboxu One můžete betu stahovat 23. října, na PC a PlayStationu 4 až 30. října.

Příběh hry popisuje události před vypuknutím apokalypsy. Píše se rok 1976, studená válka vrcholí a americká vláda se rozhodla postavit velký protiatomový kryt. Jmenuje se Vault 76 (podle roku vybudování 1976) a vzhledem k tomu, co následovalo, tedy atomová válka, nezbývalo, než uklidit vyvolené do zmíněného protiatomového krytu. Děj hry se však přesouvá do roku 2076, sto let po vypuknutí největší katastrofy moderních dějin. A vy, stejně jako ostatní hráči, opouštíte vault 76, a vydáváte se do Pustiny hledat nový život. Trailer slibuje hodně akce, zmutovaná monstra, ale hlavně náhodná potkání dalších hráčů, které mohou skončit pozdravem v míru, či přestřelkou uprostřed pustého světa. A to je to hlavní, co skýtá Fallout 76, tedy možnost potkat ostatní hráče a fungovat s nimi.

Vývojáři vydali při ohlášení nástupu betaverze také perfektní trailer, který mapuje začátek hry. Bohužel, pokud si nehodláte hru předobjednat, betatest pro vás nemá smysl a nemáte šanci se do něj přihlásit. Je tedy jen pro předobjednávatele. Pokud jste si ale hru předobjednali, můžete se do do bety přihlásit na oficiálních stránkách hry. Betaverze bude dostupná na PC, Xboxu One i PlayStationu 4, o dostupnosti na Nintendo Switch zatím nic nevíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *