Zaklínač – ZAJÍMAVOSTI – Bude se malovat

02. 08. 2017 Filip Starý
916 zhlédnutí

Svět Zaklínáče přichází pořad s novinkami. Z nevinného knižního příběhu se stal Gerald středoevropským kultem a brzy se stal i světovým trhákem. Nejvyšší popularitu zatím zaznamenal třetí díl herní série, který bořil žebříčky hodnocení všude, kde se to dalo. Andrzej Sapkowski vytvořil něco, co dokonale zaplnilo obrovskou mezeru ve světe fantasy. Mix na půl středověkého a fantasy světa okořeněn surovostí a neskrývající se za idealistické masky zapůsobil jako magnet nejen pro fanoušky fantasy.

A vše pokračuje dál.

Speciální edice knih a her. Polský seriál z počátku tohoto století. Nový seriál připravovaný pod křídly Netflixu. Hory merchandise všeho druhu. Speciální tábory ve stylu Zaklínače a mnoho dalšího. Poslední novinkou je ale něco trochu nečekaného. Zpátky do dětských let, chystají se omalovánky pro dospělé v zaklínačském stylu! A proč pro dospělé? Jak moc dobře všichni víme, nebylo by to ono bez pořádné dávky krve a nahoty. Uznejte sami, nevhodnější dárek pro malé dítě by to asi nebyl.

“Dospělácké” omalovánky budou obsahovat téměř sto stran předtištěních obrazů, které budeme moci obohatit barvami. Chybět nebude Geralt ve vaně, Ciri, Triss, Yennefer a mnoho dalších postav a prostředí, jenž nám poskytnou další zážitek a dobrodružství ve světě Zaklínače. Kniha by měla vyjít již v listopadu a s cenovkou okolo 300 Kč. Bohužel dostupnost v ČR je zatím neznámá, ale to rozhodně neznamená, že bychom se měli přestat těšit.

Vše bude inspirované zejména herní sérií, ale i tak snad autoři zapojí trochu vlastní fantazii. Na všem se podílí trojice v čele s polskou ilustrátorkou Mariannou Strychowskou, Scottem Wadem a Yu Chen Tangem. Upřímně doufám, že vše vyjde a “omalovánky” nám poskytnout další výlet do světa zaklínače, který nebude pouze kopírovat známe scény, ale přidá i něco svého. Tak hurá malovat!Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0