Zombie Army 4: Dead War – NOVINKY – Vypadá to dobře!

Z Velké Británie, konkrétně z Rebellion Developements k nám razí novinka Zombie Army 4. Vývojáři série Sniper Elite investovali spoustu času do pokračování této zombie alternativní historie, kdy Adolf Hitler probudil mrtvé a snaží se pohltit celou Evropu. 

Zombie Army 4 bude navazovat na předchozí díly a bude se tak jednat o kooperativní střílečku. My jsme dostali tu skvělou možnost a do hry se podívali ještě před vydáním, které je naplánované na 4. února. Hra bude rozdělena na jednotlivé kapitoly a bude nadále rozvíjet nacistický zombie příběh. Co se týče grafického zpracování, tak rozhodně není co vytknout. Vše zatím vypadá skvělé. Nové druhy zombie, zbraně a vylepšení. Třešničkou na dortu jsou animované killy jako ve Sniper Elite, které jsou v kombinaci se zombies skvělou podívanou. 

Kooperace bude možná až ve 4 hráčích a v souvislosti s tím si budete moci taktéž volit obtížnost. Hru můžete samozřejmě hrát v singleplayeru, ale ta pravá zábava začíná až se stylem Left 4 Dead.  Na výběr bude samozřejmě z několika módů, přičemž hlavním bude samotná kampaň. Zajímavým doplňkem je i interaktivní prostředí, které nabídne mnoho prostředků, jakými lze postup hrou usnadnit, viz například zombie žralok.

Na místě je otázka, proč je Zombie Army tak populární sérií? Jedná se přeci o skoro bezduchou střílečku se zombies. Ale tahle střílečka je sakra dobře vyladěná pro skvělou kooperaci, RPG prvky a skvělým pocitem ze zdolání levelu po 100 combo killech. 

Na závěr nemůžeme nezmínit šílený horde mód, který prověří opravdu všechny vaše schopnosti a místy se stává opravdovou šíleností. Stovky zombie se na vás hrnou v uzavřeném prostoru v podobě neutuchajících vln a nastává opravdový masakr. 

Pokračování Zombie Army si rozhodně nenecháváme ujít a můžete se těšit na opravdu obsáhlou recenzi z kooperativního hraní. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *