Zombie novinka Days Gone dorazí v dubnu i s českou lokalizací – NOVINKY

Vývojářské studio SIE Bend vyvíjí již od roku 2015 velkou zombie akci s otevřeným světem jménem Days Gone. Poprvé ji ukázali na videoherní akci E3 v Los Angeles v roce 2016, a všem učarovala především rozsáhlost otevřeného světa, vlny hladových zombií a jejich propracovanost. Japonské Sony, které hru produkuje, se již před časem rozhodlo, že datem vydání bude 22. únor, tedy cca za měsíc by měla hra vyjít. Podle vývojářů z Bend Studios však není možné tento termín dodržet a titul vyjde až na konci měsíce dubna. Pro našince však přinášíme dobrou zprávu, hra ponese českou lokalizaci, tedy i české titulky.

Days Gone bude exkluzivním titulem speciálně pro PlayStation 4, což jej přiřazuje k dalším nedávno vydaným exkluzivitkám, jako je God of War či Spider-Man. A české zastoupení Sony slíbilo, že stejně jako v případě zmíněných her, i novinka Days Gone přinese českou lokalizaci. To je dobře, vývojáři z Bend Studios se totiž nechali slyšet, že hra bude velmi lpět na příběhové stránce a máme se tak na co těšit, hře totiž budou rozumět i hráči angličtinou (a samozřejmě i jinými jazyky) netknutí. A to je dobře.

Titul má být velmi ojedinělý svým otevřeným světem v postapokalyptické zombie budoucnosti. Předobjednávky Days Gone jsou již připraveny a s nimi i oficiální datum vydání, které je stanoveno na 26. duben 2019. To je datum, které se již nebude měnit a můžeme tak na 100 % počítat s tím, že se hra dostane na pulty obchodů právě v tento den. Pokud vás hra zaujala, můžete se rovnou pustit do předobjednávek, nebo si počkat, až se hra dostane ven a až bude ozkoušena recenzenty po celém světě. Bohužel neexistuje nic jako betaverze či předčasný přístup do hry, neboť se jedná o čistě singleplayerovou akci.

Těšíte se na Days Gone?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *