Zúčastni se prestižní Predator CS:GO League a bojuj o 30 000 Kč

Herní portál Grunex.com si ve spolupráci s výrobcem herního zařízení a příslušenství Predator pro fanoušky eSportu a příznivce hry Counter Strike: Global Offensive připravil prestižní online ligu s dotací 30 000 Kč.

Jak se dostat do ligy?

Kvalifikační cyklus se skládá ze čtyř otevřených kvalifikací. Z každé kvalifikace postoupí do ligy první dva týmy. Kvalifikace se hrají systémem BO1 single elimination.

Termíny kvalifikací:

  • Kvalifikace #1 – 9. 5. 2017 (registruj se nyní)
  • Kvalifikace #2 – 12. 5. 2017 (registruj se od 9. 5.)
  • Kvalifikace #3 – 15. 5. 2017 (registruj se od 12. 5.)
  • Kvalifikace #4 – 19. 5. 2017 (registruj se od 15. 5.)

Registruj se ihned na www.Grunex.com/PredatorCup

Chceš streamovat kvalifikační turnaje ze svého pohledu se svým týmem? Stačí, když nám napíšeš na vojtech.klapuch@grunex.com a rádi tebe a tvůj stream podpoříme!

Harmonogram a systém ligy:

Celkem osm kvalifikovaných týmů se utká každý s každým jednou. Každý zápas se bude hrát BO2. Celkem tedy můžeme čekat na 28 zápasů. Každé jednotlivé herní kolo bude obsahovat čtyři zápasy, z toho dva zápasy vybereme na stream.

Začátek ligy je 22. května a poslední kolo se odehraje 12. června. Po skončení základní části čtveřice nejlepších týmů sebou svede semifinálový BO3 postup do offline finálové část v pražském RE-PLAY studiu, kam se probojují pouze dva nejlepší celky. Finálové klání se pak uskuteční 17. června.

Prizepool

  • místo – 15 000 Kč
  • místo – 10 000 Kč
  • místo – 2 500 Kč
  • místo – 2 500 Kč

Ligu budete moci sledovat pravidelně každý týden. Hrací dny budou úterý a sobota. Přesný čas ještě bude stanoven. Streamované duely pro Vás poté odkomentuje populární komentátor Devi.

Prestižní Predator CS:GO League vznikla díky herní značce Predator, která nabízí monitory, výkonné notebooky a stolní počítače s procesory Intel Core i7 a operačním systémem Windows 10. Kompletní portfolio najdeš na CZC.cz.

Registruj se ihned na www.Grunex.com/PredatorCup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *