GTA+ – Předplatné se přeformuje po stylu Game Passu!

Společnost Rockstar minulý rok spustila novou předplatitelskou službu s názvem GTA+, která poskytuje měsíční přístup ke různým hrám od Rockstaru. Tato služba je podobná populární službě Game Pass od Microsoftu, která umožňuje hráčům hrát širokou škálu her za měsíční poplatek.

Služba GTA+ je dostupná pro majitele konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Měsíční poplatek činí 159 korun a přináší hráčům nejen přístup k různým hrám, ale také bonusy pro online část hry GTA V, jako jsou vozidla a herní peníze. Rockstar se rozhodl rozšířit nabídku své předplatitelské služby, pravděpodobně jako reakci na kritiku ohledně jejího přínosu ve srovnání s cenou. Stejně jako Ubisoft a Microsoft se také Rockstar rozhodl nabídnout svým předplatitelům výběr starších her za měsíční poplatek.

Twitter

V rámci služby GTA+ mohou hráči stáhnout a hrát rotující výběr her od Rockstaru, včetně titulů z trilogie GTA a dalších her jako L.A. Noire, Red Dead Redemption, Midnight Club, Manhunt a The Warriors. Nabídka služby se však může postupně měnit, ačkoliv nejsou přesné informace, zda budou přidávány nové remastery her. Je však jasné, že Rockstar chce svým předplatitelům nabídnout širokou škálu her, které by je mohly zaujmout.

Vývojáři z Rockstaru nezveřejnili přesné informace o počtu předplatitelů služby GTA+, ale zdá se, že tato služba může být zajímavá pro hráče, kteří chtějí mít přístup k řadě her od Rockstaru za měsíční poplatek. Nabídka služby ještě není dokonalá, ale s přidáním dalších titulů od Rockstaru by se mohla stát velmi lákavou pro fanoušky herního studia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *