Kingdom Come: Deliverance – Port na Switch konečně vyjde i s dabingem!

Český RPG hit Kingdom Come: Deliverance se konečně dostává na konzoli Nintendo Switch, téměř šest let po svém původním vydání. O náročný port se stará stejné studio, které pro Switch úspěšně adaptovalo Zaklínače 3. Navzdory počátečním pochybnostem, zda bude výpočetní výkon Switche dostačující, má být port vydán na začátku roku 2024.

Vydání Kingdom Come: Deliverance pro Nintendo Switch bylo dlouho očekávaným oznámením. Před dvěma lety se objevily zprávy o portu, ale od té doby se objevilo jen málo informací, což vedlo ke spekulacím, že projekt byl zrušen. Nyní se však fanoušci mohou těšit na hru na Switchi, jejíž datum vydání je stanoveno na 13. února 2024, což se shoduje s šestiletým výročím vydání původní hry.

Vyjádření na platformě X

Verze hry Kingdom Come pro Switch: Deliverance bude obsahovat všechna dosud vydaná DLC a také fanouškovský český dabing, který v jiných verzích není k dispozici. Hráči tak budou mít na konzoli od Nintenda jedinečný zážitek. Navíc bude k dispozici královská edice, která bude obsahovat veškerý DLC obsah, včetně Treasures of the Past, From the Ashes, The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, Band of Bastards a A Woman’s Lot.

České studio Warhorse, které za hrou stojí, oznámilo předběžné datum vydání portu, na kterém se již nějakou dobu pracuje. Verze pro Switch vznikne ve spolupráci se Saber Interactive a bude obsahovat český dabing, který je v současnosti dostupný pouze ve verzi pro PC. Na ostatních konzolových platformách bohužel dabing k dispozici nebude. Cena verze pro Switch byla stanovena na 50 eur.

Fanoušci hry Kingdom Come: Deliverance se nyní mohou těšit na středověké RPG na Nintendu Switch. Dlouho očekávaný port poskytne na kapesní konzoli jedinečný herní zážitek, a to včetně všech DLC a doplněný o fanouškovský český dabing. Vydání je stanoveno na začátek roku 2024 a hráči se mohou těšit na to, že se vydají do bohatého herního světa plného šlechtických interakcí, bitev a pohlcujícího zážitku středověku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *