Minion Rush – MOBILNÍ HRY – Prožeňte oblíbené mimoně!

Jste fanoušci animovaných filmů? Líbily se Vám filmy Já, padouch 1 a 2? Patříte k miliónům lidí po celém světě, kteří si zamilovali žluté mimoně? V tom případě se Vám jistě zalíbí moje dnešní volba – Minion Rush!

Celý svět se zbláznil do žlutých postaviček, herní svět nevyjímaje. Proto si taky tato hra získala tolik hráčů! Na Google Play si ji stáhlo více než 100 milionů hráčů. V čem ale vlastně tento herní hit spočívá?

Probíhá volba zaměstnance roku a Vy se snažíte doběhnout jako první do cíle tuto cenu převzít. Není to ale nic lehkého! Do cesty se Vám staví různé překážky. Přeskočíte všechny rozházené barely? Skrčíte se před všemi nastraženými pastmi s elektrickým proudem? Občas se dokonce Váš mimoň dostane na skluzavku. Dokážete ho na ní nakláněním telefonu udržet?

Cestou k cíli sbírate nejoblíbenější ovoce hlavních hrdinů – banány. Pokud jich v každém běhu nasbírate určitý počet, posune Vás hra do dalšího levelu, ve kterém nečekají jen těžší a četnější překážky, ale také se zvyšuje rychlost, jakou se mimoň řítí.

minion-rush_

Hru si můžete také pomocí koupí různých vylepšení za tokeny ještě upravit. Chcete přidat svému mimoni oblečení? Nebo běžet s úplně jiným mimoněm? To není žádný problém, tedy pokud si toto vylepšení zaplatíte. Jiným způsobem se totiž, bohužel, k tokenům přijít nedá.

Hra je ke stažení jak pro Android, tak i pro iOs. Na obou platformách dosahuje vysokého hodnocení. Na Google Play 4,4, na App Store 4,5 hvězdičky z celkových pěti.

Jste také fanoušci žlutých oblíbených příšerek? Podaří se Vám splnit všechny úrovně a doběhnout si až do cíle pro ocenění Nejlepší pracovník roku?

Ke stažení na App Store a na Google Play.

+ pěkná grafika
+ velmi hratelné
+ možnost dokoupení vylepšení za tokeny
+ velké množství úrovní

– nemožnost směnit banány za tokeny
– dlouhé načítací obrazovky

7/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *