The Cycle: Frontier – NOVINKY – Free-to-play střílečka s dinosaury proti jiným hráčům!

The Cycle: Frontier je free-to-play PvPvE střílečka z první osoby. Jednodušeji řečeno jde o stejný koncept jako u Hunt: Showdown. Stojíte se svými přáteli proti dalším hráčům i prostředí a jediný způsob jak přežít, je být chytřejší, rychlejší a mazanější.

  • Datum vydání: 2022
  • Vývojář: YAGER
  • Platformy: Microsoft Windows

Se svým týmem se dostáváte na mimozemskou planetu Fortuna 3, jako jeden z Prospectorů se se tam vydáváte v doprovodu svých kolegů, hledat cenné minerály, rostliny a zvířata. Zní to jako jednoduchý úkol, akorát s tím háčkem, že týmy ostatních Prospectorů se vás snaží zabít a dostat se z planety může být těžší, než se na první pohled zdá.

Ještě než se vydáte na první misi, musíte si vybrat jednu ze tří NPC frakcí, pro kterou budete plnit úkol. Na výběr máte mezi něčím jako civilní radou, megakorporací a technologicky vyspělou skupinou lidí. Taky si před každou misí můžete v lobby nakoupit nové vybavení, prodat staré. Prostě to, co byste dělali i v jiných hrách.

Poslední věc před výsadkem je výběr jedné ze dvou map. Normal je taková hezčí varianta druhé mapy, máte víc času na sbírání materiálů a přivydělávání si střílením dinosaurům. Hard k nebezpečným zvířatům přidává nepříznivé počasí, ale taky cennější minerály. Obě mapy mají něco do sebe a průzkum je, přinejmenším ze začátku, ta nejlepší část. Fortuna je krásně barevná planeta s neuvěřitelně rozmanitou faunou a florou. Zarostlé lesní cestičky střídají opuštěná staveniště a všude na vás čeká něco nečekaného.

The Cycle je v mnoha ohledech jako FPS Jurský park, který všichni tolik chceme, ale nakonec vždycky dostaneme další simulátor. Hra je zatím v Beta verzi a hráči se můžou připojit k otevřeným testům, jenom musí počítat s menšími problémy. Nebo většími problémy, záleží na tom, jak moc vám vadí, že z dálky neuvidíte nepřátele, občas je ani neuslyšíte a čas od času, vás prostě zabije vaše okolí aniž byste s tím mohli něco udělat. A stejně jako v Huntu můžete zapomenout na to, že byste dostali zpátky vybavení. Konec je prostě konec. Ale jinak je to zábavná hra.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *