Assassin’s Creed Red – Krev, všude samá krev, slibuje Ubisoft!

Assassin’s Creed Red, nový díl z populární herní série Assassin’s Creed, by měl přinést více krve a brutalit, připomínající boje ve hře Assassin’s Creed Valhalla. Tento díl se odehraje ve feudálním Japonsku a dokonce slibuje odřezávání hlav. Kromě toho se těšíme na vylepšený stealth, který bude připomínat stealth mechaniky ve hře Splinter Cell. Hráči budou moci zhasínat pochodně, schovávat se ve vysoké trávě a viset hlavou dolů.

Další novinkou je možnost vytvořit si vlastní osadu, takzvaný Hideout. Hráči budou moci přizpůsobit obchody a budovy ve své osadě, včetně umístění a designu střech a interiérů. Mimo to budou moci také umístit zbraně a zbroj podle svých preference.

Grafický engine hry zůstane stejný, avšak Ubisoft používá pokročilou verzi enginu Anvil Pipeline. To přinese vylepšení v oblasti osvětlení, ray tracingu a geometrie, čímž zlepší audiovizuální stránku hry. Assassin’s Creed Red bude součástí nového rozhraní s názvem Assassin’s Creed Infinity, které bude sdružovat všechny budoucí hry této série.

Z informací získaných serverem Insider Gaming také vyplývá, že bojové mechanismy v Assassin’s Creed Red budou podobné jako ve Valhalle s menší zdrženlivostí. Ubisoft se však snaží zlepšit tento systém, který zůstal nedostatečný ve starších dílech série.

Těšit se můžeme na realističtější reakce na útoky, větší množství gore a dekapitace, které přispějí k vyšší brutalitě hry. Hráči, kteří očekávají návrat klasických stealth mechanik, budou také potěšeni vylepšeným stealthem a novými možnostmi, jak zavraždit své cíle.

Assassin’s Creed Red pravděpodobně vyjde v roce 2024, s nejpozdějším termínem vydání v březnu 2025, což koresponduje s koncem fiskálního roku společnosti Ubisoft. Vydání se plánuje na platformách PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *