Call of Duty: Warzone Mobile – 120 hráčů na mapách v mobilu?

Mobilní verze free-to-play battle royale hry Call of Duty: Warzone se připravuje u nějakou dobu. Přesněji řečeno se už od roku 2019 na přepracované verzi, která by nebyla jenom portem na mobily, ale samostatnou hrou. A konečně se vývoj hry posunul ke konkrétnějším informacím a datum vydání se taky blížím.

  • Plánované datum vydání: 2023
  • Vývojář: Infinity Ward, Activision
  • Platformy: Android, iOS

Hned na začátek je asi dobré zmínit, že na Google Play i AppStore běží předregistrace do hry. A kromě toho, že se zaregistrovaným hráčům hra při vydání sama nainstaluje, budou na ně čekat i odměny v podobě emblemů, zbraní a skinů. Lidi z Activision původně nastavili speciální odměnu za překonání 25 milionů registrací, ale o hru je podle všeho obrovský zájem a už teď je tohle číslo zvednuté na 35 milionů s novou odměnou.

A proč je vlastně Warzone mobile tak velká věc? Vývojáři slibují AAA battle royale zážitek na cestách, doslova na dosah ruky. Momentálně je hlavním lákadlem mapa Verdansk a sdílený progress systém napříč platformami. Teoreticky tak nemusíte začínat od nuly a všechno si odemykat, ale připojíte se ke svému účtu v novém prostředí a budete pokračovat tam, kde jste přestali.

Warzone Mobile kromě přijde i s tunou nového obsahu a slibuje i nové hrozby. S těmi se vypořádáte za pomoci nových spojenců a nových nástrojů. To všechno na mapách pro 120 živých hráčů, což je na mobilní bitvy dost velkých počet. Takže jestli jste zatím nepožádali ježíška o nový telefon, možná je ten nejvyšší čas.

Activision zatím nepotvrdilo přesný datum vydání. S tím jak se věci vyvíjí se dá čekat, že by to mohlo být už začátkem příštího roku. Pokud se tedy něco nepohne vpřed a my si nezahrajeme ještě do konce roku. A protože se Battlefiled taky chystá na mobily, docela mě zajímá, který z gigantů na poli stříleček to stihne jako první a komu jako prvnímu padnou servery.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *