Dawnwalker: Origins – Nově chystané RPG od tvůrců zaklínače

Rebel Wolves, nové vývojářské studio založené veterány ze společnosti CD Projekt Red, v současné době pracuje na své první hře s potenciálním názvem DAWNWALKER: ORIGINS. Hra by měla být příběhovým RPG zasazeným do temného fantasy světa a postaveným na Unreal Engine 5. Ačkoli zatím nebylo učiněno žádné oficiální oznámení, vyvolala tato zpráva mezi herními nadšenci velké vzrušení.

Hra prý bude mít otevřený svět, který hráčům umožní prozkoumávat a objevovat tajemství v herním světě. I když hra nebude tak rozsáhlá jako Zaklínač 3, očekává se, že způsobí revoluci v žánru RPG a poskytne hráčům jedinečný a pohlcující zážitek. Půjde o offline titul pro jednoho hráče, který bude k dispozici na PC a konzolích nové generace, což zajistí kvalitní herní zážitek na více platformách.

V současné době se vývoj nachází ve fázi alfa a na projektu údajně pracuje více než 100 zaměstnanců. Ačkoli tyto podrobnosti nebyly oficiálně potvrzeny, důkazy, jako jsou ochranné známky, nedávno registrované domény a prohlášení na webových stránkách a účtu LinkedIn společnosti Rebel Wolves, silně naznačují pravost těchto informací.

Vznik Rebel Wolves a jejich práce na novém RPG dokazují talent a kreativitu veteránů CD Projekt Red. Je vždy vzrušující vidět zkušené herní vývojáře, jak se rozvětvují a uvádějí své jedinečné vize v život novými a inovativními způsoby. Fanoušci netrpělivě očekávají další zprávy a aktualizace týkající se hry DAWNWALKER: ORIGINS a budoucích projektů tohoto nového studia.

Zasvěcený Kurakasis poskytl další informace o hře, které naznačují, že půjde o fantasy RPG pro jednoho hráče zasazené do zcela nového světa. Hra by měla být zhruba stejně velká jako datadisk Wine and Blood. Ačkoli datum vydání není potvrzeno, spekuluje se, že by to mohlo být někdy kolem roku 2025. Kurakasis se také podělil o obrázky, které poskládal dohromady, což ještě zvyšuje očekávání hry. Celkově panuje nadšení z toho, že hra by mohla být revoluční a přinést nové prvky do žánru RPG.

Shrnuto a podtrženo, Rebel Wolves, nové studio založené veterány CD Projekt Red, pracuje na své první hře s předběžným názvem DAWNWALKER: ORIGINS. Hra má být příběhovým RPG zasazeným do temného fantasy světa a postaveným na Unreal Enginu 5. Ačkoli to nebylo oficiálně oznámeno, důkazy nasvědčují pravdivosti těchto informací. Očekává se, že hra bude obsahovat otevřený svět a způsobí revoluci v žánru RPG. Vývoj je v současné době ve fázi alfa a na projektu pracuje početný tým. Fanoušci netrpělivě očekávají další zprávy a aktualizace o této velmi očekávané hře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *