Death Chain: Zombie FPS – Jednoduše obtížný hon na zombíky!

Death Chain: Zombie FPS vystihuje svou podstatu už v názvu. Jde o mobilní FPSku z první osoby, ve které se postavíte nekonečnému zastupu zombíků v několika různých a vaším hlavním cílem je samozřejmě zbavit se co nejvíce z nich, jakýmkoliv způsobem vás zrovna napadne. Dost jednoduchá a přímočará řežba, která by se mohla na chvíli usídlit v paměti vašeho telefonu.

  • Datum vydání: 28. listopadu 2022
  • Vývojář: Whalekit
  • Platformy: Android, iOS

Tahle hra si nějak moc nehraje na příběh a podobného drama jako v The Last of Us se tady nedočkáte. Prostě je zombie apokalypsa a kolem spousta cílů. Nic víc, nic míň.

Proto je mnohem zajímavější soubojový systém a nepřátelé. Vlny nepřátel začínají obyčejnými zombíky, postupně se zvedá obtížnost, až se dostanete k bossům. Zombíci jsou tady docela odolní a aby se hra na telefonech hrála příjemněji, hráči nemusí střílet. Vaším úkolem je jenom najít cíl a zamířit. A i když to zní divně, dost se to hodí.

Rozhlížíte se kolem swipovaním po obrazovce a kromě virtuálního joysticku můžete tak maximálně uhnout blížící se ráně a přebíjet. I když, pokud vám dojdou náboje, to za vás hra taky udělá sama. Malým bonusem je pak granát, příležitostně ho můžete mrsknout mezi mozkožrouty a sledovat výbuch.Death Chain nabízí i klasické vylepšování postavy. Postupem levely a sbíráním a otevíráním bedniček si můžete odemykat nové schopnosti, zvyšovat maximální HP a podobné vychytávky.

Death Chain: Zombie FPS je neuvěřitelně jednoduchá hra ve svém základu. Moc si nehraje na nějaký velký zážitek v podobě dechberoucí kampaně. Staví vás do jasné pozice a i když tak trochu působí jako až moc jednoduchá, dobře vyvážená obtížnost souboje a občasní bossové to všechno krásně vyvažují. V zápalu boje nemáte čas ptát se na zbytečné otázky. Zajímá vás jenom jak se dostat k novému vylepšení a jak co nejefektivněji zbavit svoje okolí zombíků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *