Fallout 4 – Next Gen update nebo pokračování New Vegas?

Určitá vlna nadšení se nedávno rozšířila mezi fanoušky hry Fallout díky informacím z portálu SteamDB. Společnost Bethesda totiž přidala novou vývojovou větev s názvem „newvegas2“ ke hře Fallout 4 na Steamu, což vyvolalo naději na pokračování oblíbeného dílu Fallout: New Vegas. Tato hra byla vydána v roce 2010 a byla vytvořena studiem Obsidian. Nedávné vyjádření ředitele studia Fearguse Urquharta naznačuje, že by studio klidně mohlo pracovat na novém díle Fallout.

Je však možné, že se tato nová vývojová větev nezaměřuje na žádné bombastické pokračování. Bethesda ji totiž brzy odstranila a magazín PC Gamer upozorňuje na to, že minulý rok slíbila next-gen vylepšení osm let staré hry Fallout 4, které se pravděpodobně objeví v roce 2023.

Twitter

Toto vylepšení může obsahovat 4K update pro PC verzi, který by mohl být pojmenován jako „newvegas2“ a mohl by obsahovat i obsah inspirovaný dílem New Vegas, který by byl přidán skrze Creation Club. Situace by byla podobná jako u výroční edice Skyrimu, který byl obohacen o další tematický obsah.

Je však také možné, že Bethesda, případně s pomocí Obsidianu, pracuje na něčem speciálním. Ačkoli to nemusí být přímé plnohodnotné pokračování, mohou se hráči dočkat nové příběhové linky a menších rozšíření, které by mohly fungovat jako odlehčená verze New Vegas 2. Mohla by se také jednat o přípravu remasteru původního New Vegas do enginu Falloutu 4 s moderními vylepšeními.

Ještě není jasné, co se skrývá za tímto „newvegas2“ označením, ale fanoušci mohou očekávat další informace na nadcházejících tiskových konferencích od Microsoftu a Bethesdy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *