Genesis Krypton 700 G2 – Herní myš s tlačítkem Fire pro ultimátní přestřelku a optickým senzorem Pixart PAW3333

Myš Genesis Krypton 700 G2 je vybavena pokročilým optickým snímačem PAW3333 s citlivostí v rozmezí 200 – 8 000 DPI. Snímač patří mezi nejdůležitější prvky herní myši. Je zodpovědný za přesnost ovládání nebo maximální rychlost pohybu. Maximální rychlost zpracování dat je zachována na 8 000 fps a maximální zrychlení činí 35 G. Tlačítko pro změnu DPI umožní zvolit okamžitou změnu citlivosti ze 6 nastavení. Použité mechanické spínače s životností až 20 milionů kliknutí zajistí odolnost a bleskovou odezvu.

Myš Genesis Krypton 700 G2 zaujme na první pohled působivým podsvícením RGB s efektem PRISMO. Veškerá nastavení podsvícení lze snadno nastavit pomocí speciálního softwaru. Vysoce tvarovaný design myši a její ergonomický tvar nezatíží zápěstí a poskytne neuvěřitelné pohodlí během mnoha hodin herních potyček. Zejména hráči s úchopem „Palm and Claw“ budou s jejím tvarem nadmíru spokojeni.

Genesis Krypton 700 G2 má 8 programovatelných tlačítek. Software umožňuje nahrávat makra a přizpůsobit individuální nastavení myši. Díky vestavěné paměti není nutné opakovaně konfigurovat nastavení při zapnutí počítače. Krypton 700 G2 si zapamatuje všechna nastavení i po připojení k jinému počítači.

Myš je navíc vybavena tlačítkem „Fire“, které umožní rozpoutat neuvěřitelnou kombinaci palby. Tlačítko je pohodlně umístěno hned vedle levého tlačítka.

Herní myš Genesis Krypton 700 G2 je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 790 Kč.

Genesis je herní značka, která se specializuje na výrobu a prodej periferií a příslušenství pro gaming. Firma byla založena v roce 2011 v Polsku a postupně si vybudovala silnou pozici na trhu s herním vybavením. Genesis nabízí širokou škálu produktů, včetně herních myší, klávesnic, sluchátek, herních židlí, gamepadů a dalšího příslušenství. Společnost se zaměřuje na inovativní design, kvalitu a funkčnost svých produktů, aby uspokojila potřeby jak profesionálních hráčů, tak i běžných nadšenců do počítačových her.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *