God of War: Ragnarök – Již v úterý bezplatné dlc Valhalla jako dárek fanouškům!

DLC Valhalla pro God of War Ragnarok představuje roguelike režim, který nabídne výzvy podobné Muspelheim Aréně z hlavní kampaně. Hra se bude zaměřovat na Kratose, který se vyrovnává s odloučením od Atrea a svůj hněv směřuje na vlny nepřátel v roguelike kontextu. DLC může přinést nové typy nepřátel a mechaniky a možná představí známé nepřátele s novým příběhem založeným na Kyklopovi z traileru. DLC bude k dispozici pro hráče na PS4 a PS5 v úterý 12. prosince.

„Vydejte se s Kratem do Valhally na hluboce osobní a reflexivní cestu vstříc budoucnosti, o které si nikdy nemyslel, že je možná. Zvládněte výzvy mysli i těla v nečekaném dobrodružství, které kombinuje souboje z God of War Ragnarök se zcela novými prvky inspirovanými žánrem roguelite,“ láká popisek. 

God of War Ragnarok se dočkal překvapivého oznámení na The 2023 Game Awards. DLC Valhalla pro God of War Ragnarok bude zdarma a obsahovat roguelike režim s možnými příběhovými prvky. Trailer naznačuje, že Kratos bude bojovat s různými nepřáteli ve známě vypadajících lokacích. Fortnite Creative režisér Marak Mark Cerny už podle webu TechRadar Game Awards leaky věří, že oznámení bude opravdu pravdivé.

Samotné DLC by mohlo předkládat výzvy podobné Muspelheim Aréně z hlavní kampaně. Režim No Return v The Last of Us 2 Remastered, který je podobný roguelike, naznačuje, že DLC může nabídnout podobný charakter. Ačkoli roguelike režimy obvykle neobsahují zásadní dějové posuny, Santa Monica může využít této příležitosti k rozvíjení příběhu a připravit tak půdu pro předpokládané poloviční pokračování.

Fanoušci se nemusí dlouho těšit, protože DLC bude k dispozici již 12. prosince pro hráče na PS4 a PS5. Doufejme, že DLC Valhalla pro God of War Ragnarok splní očekávání fanoušků a přinese další vzrušující dobrodružství do světa God of War.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *