Grand Theft Auto VI – Miami Joker viní vyvojáře z krádeže jeho podoby!

Lawrence Patrick Sullivan si získal širokou pozornost v roce 2017, kdy miamská policie sdílela jeho fotografii na internetu po jeho zatčení za nelegální držení zbraní. Sullivan vynikal především svým jedinečným vzhledem s tetováním inspirovaným Jokerem, které se mu táhlo od „úsměvu“ až k lícním kostem, a „černými očima“ kolem očí. Přestože se Sullivan oháněl nabitou zbraní bez povolení, nikomu neublížil a tvrdil, že žije se svou matkou a pracuje jako model. Krátce se těšil slávě jako floridský Joker.

Sullivan v roce 2017

V současnosti se Sullivan znovu objevil s dalším podivným incidentem. Na svých účtech na sociálních sítích zveřejnil video, ve kterém obvinil vývojáře očekávané hry Grand Theft Auto VI z toho, že v nedávném traileru ke hře použili jeho podobu. Sullivan požaduje značnou finanční částku a tvrdí, že dotyčná postava byla inspirována jeho vzhledem. Je pevně přesvědčen, že vývojáři „ukradli jeho podobu“ a v podstatě mu „ukradli život“.

Původně Sullivan požadoval po společnosti Rockstar dva miliony dolarů, ale následně částku zvýšil na tři miliony a nyní požaduje až pět milionů. Pro odpověď studia stanovil lhůtu do 11. ledna 2024, kdy má shodou okolností narozeniny. Sullivan dokonce zašel tak daleko, že pohrozil právními kroky, pokud jeho požadavky nebudou splněny. Některá média sice informovala o tom, že podobné nároky vznesla vůči Rockstaru i další osoba, právník, který společnost v těchto případech zastupuje, se však domnívá, že Sullivan má jen malou šanci na úspěch. Místo toho právník navrhuje, aby Sullivan raději využil pozornosti, kterou přineslo GTA 6, než aby se uchyloval k vydírání.

Kromě Sullivanových obvinění se objevily spekulace týkající se odhadované délky hraní GTA VI. Jistý zasvěcenec předpověděl, že bude trvat přibližně 35 až 40 hodin, tedy podobně jako GTA V, zatímco hlavní příběh hry Red Dead Redemption 2 trval 50 hodin. Dokončení těchto her na 100 % by v případě Red Dead Redemption 2 trvalo přibližně 182 hodin a v případě GTA V 83 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *