Mafie 4 – Co můžeme čekat? Insider naznačuje možné oznámení od Take-Two!

Insider na Twitteru, známý jako Kurakasis, naznačuje, že společnost Take-Two Interactive plánuje oznámit něco ohledně série Mafia. Kurakasis v minulosti přinesl důvěryhodné informace a tentokrát tvrdí, že oznámení by mohlo přijít v následujících 3-4 týdnech. Nicméně, insider přiznává, že nemá konkrétní informace. Take-Two Interactive je známý vydavatelem her a studio Illusion Softworks z České republiky pracovalo na původní hře Mafia.

Kurakasis také upozorňuje na důkazy, které podporují spekulace o novém dílu série Mafia. Například byly zaregistrovány ochranné známky související se sérií a studio Hangar 13 hledá nové zaměstnance, což může naznačovat pokračování vývoje. Dále zmiňuje článek v časopise Kotaku, který již před dvěma lety naznačoval, že čtvrtá hra v sérii by mohla být prequelem k prvnímu dílu a odehrávat se na Sicílii. I když neexistují žádné konkrétní informace, zdroje naznačují, že nový díl série Mafia je možná v rané fázi vývoje.

Nový díl série Mafia by byla velmi očekávaná, protože poslední hlavní díl vyšel v roce 2016. Série Mafia začala v roce 2002 a získala si velkou popularitu. Původní hra byla remasterována a vydána jako Mafia: Definitive Edition v roce 2020. Nicméně, od roku 2016 se neobjevil žádný nový díl série Mafia. V roce 2017 vyšly rozšíření pro Mafia III, ale žádný nový titul hlavní série nebyl oznámen.

Série Mafia sleduje příběhy postav, které se zapletou s mafií a musejí buď stoupat v jejích řadách, nebo se jí pokusit zničit. Vzhledem k velké popularitě série a očekáváním fanoušků je oznámení nového dílu velmi vítané. I když zatím nemáme žádné konkrétní informace, insider na Twitteru naznačuje, že se oznámení může objevit brzy. Budeme si muset počkat a sledovat další vývoj této zprávy.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *