Nintendo Switch – Model inspirovaný Super Mario Bros. je hitem!

Nový model konzole Nintendo Switch je velkým hitem na trhu. Switch, který je na trhu již 6 let, zdvojnásobil své prodeje. Nový model inspirovaný Mariem se ukázal jako neuvěřitelně populární mezi vášnivými fanoušky společnosti Nintendo. Navzdory konkurenci novějších konzolí si Switch udržuje svou popularitu díky exkluzivním titulům a oddané fanouškovské základně. Očekává se, že vydání hry Super Mario Bros. Wonder dále zvýší prodeje červené edice Mario, což je v souladu s herním plánem společnosti Nintendo.

Switch je jednou z nejúspěšnějších konzolí společnosti Nintendo od svého uvedení na trh v roce 2017. Díky exkluzivním titulům si udržel popularitu, i přestože byly vydané nové konzole PS5 a Xbox řady X/S. Switch je stále silný díky vášnivým fanouškům společnosti. Nová speciální edice Switche – Mario Red Edition – zaznamenala obrovský úspěch v Japonsku. 

Prodeje Switche se po uvedení této edice zdvojnásobily oproti předchozímu týdnu. Je pozoruhodné, že tato speciální edice staré konzole stále zaznamenává zvýšený zájem zákazníků, a to i přesto, že se spekuluje o příchodu nového modelu Switche.

Nadcházející vydání hry Super Mario Bros. Wonder by mohlo způsobit další nárůst prodejů konzole v edici Mario Red. Switche inspirovaného Mariem se těší velkému nadšení fanoušků, a proto je pravděpodobné, že mnoho z nich se rozhodne hrát nejnovější Mario hru právě na této speciální edici. 

Přestože se už mluví o Switchi 2, originální Switch stále zůstává oblíbenou konzolí mnoha hráčů. Její současná iterace s hrami jako Tears of the Kingdom a nadcházející Super Mario Bros. je po šesti letech stále silná. Ačkoli se Switch nemůže vyrovnat vizuálnímu a výkonovému výkonu nových konzolí PS5 a Xbox řady X/S, díky vášnivým fanouškům se stále drží na trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *