PS Plus – Blíží se Halloween a Sony na to myslí! The Callisto Protocol v říjnové nabídce!

Společnost Sony oznámila bezplatné hry PlayStation Plus na říjen 2023, které jsou k dispozici všem předplatitelům bez ohledu na jejich úroveň. Hry jsou k dispozici pro systémy PS4 a PS5 a lze je získat, pokud si je někdo vyžádá v rámci okna dostupnosti a zůstane předplatitelem služby. Bezplatné hry na říjen 2023 unikly na internet a odhalily, že v nabídce jsou hry The Callisto Protocol a Farming Simulator 22. Třetí hra zdarma pro službu PS Plus, Weird West, nebyla v úniku zmíněna, ale byla odhalena.

Všechny tři hry mají k dispozici nativní verze pro PS4 a PS5, takže předplatitelé si o ně mohou zažádat od 3. října a mají čas do 6. listopadu, aby si je přidali do své knihovny. The Callisto Protocol je survival hororová hra ideální pro Halloween, zatímco Farming Simulator 22 bude k dispozici spolu s podzimní sklizní. Weird West je díky nadpřirozeným motivům solidní volbou pro Halloween.

Zatímco předplatitelé služby PS Plus čekají na možnost získat The Callisto Protocol, Farming Simulator 22 a Weird West, mají ještě nějaký čas na získání bezplatných her PS Plus na září 2023, mezi které patří Black Desert: a reboot hry Saints Row. Navzdory smíšeným recenzím při uvedení se zdá, že předplatitelé služby PS Plus zatím hry zdarma pro službu PS Plus na říjen 2023 hodnotí spíše pozitivně.

The Callisto Protocol je hororová survival hra z pohledu třetí osoby, která se odehrává 300 let v budoucnosti a v níž je hráč Jacob Lee uvržen do vězení Black Iron na Jupiterově měsíci Callisto. Hra před hráče klade úkol zvládnout kombinaci střelby a boje na blízko, odhalit tajemství společnosti United Jupiter Company a uniknout z nepřátelského, izolovaného prostředí mrtvého měsíce Jupiteru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *