Ratchet & Clank: Rift Apart – PC verze již v červnu!

Další exkluzivní hra pro PlayStation vyjde na PC. Společnost Sony dnes oznámila, že od 26. července letošního roku bude úspěšný akční skákačka Ratchet & Clank: Rift Apart dostupná na platformách Steam a Epic Games Store.

Poslední dobrodružství této oblíbené série vyšlo 11. června 2021 na PlayStation 5 a potěšilo fanoušky českou lokalizací ve formě titulků. Teď si mohou fanoušci mateřského jazyka vychutnat Ratchet & Clank také na PC.

„Proskákejte se s Ratchetem a Clankem skrze různé dimenze a pomozte jim chytit zlého císaře z alternativní reality. Skákejte s neuvěřitelnou rychlostí mezi akčními nabitémi světy a ještě dál si užívejte úchvatného vizuálního zpracování, šíleného arzenálu a nechte se pohltit intergalaktickým dobrodružstvím,“ láká herní popis.

PC verzi hry Ratchet & Clank: Rift Apart připravuje studio Nixxes Software ve spolupráci s Insomniac Games. Oba týmy jsou nadšené, že mohou hráčům přinést tuto počítačovou verzi a připomínají, že série Ratchet & Clank nedávno oslavila 20. výročí. Tímto krokem se kultovní značka přibližuje novému publiku.

PC verze Ratchet & Clank: Rift Apart nabídne ray-traced reflexe s různými úrovněmi kvality a nově přidané ray-traced stíny pro přirozené osvětlení venkovních oblastí. To umožní realistické stíny s přirozenými přechody jemnosti. Hra také bude podporovat rozlišení 21:9, 32:9 a až 48:9 pro systémy s třemi monitory. Sama hra i videosekvence budou optimalizovány pro ultrapanoramatické obrazovky. Samozřejmostí je také možnost odemčeného počtu snímků za sekundu a nejnovější technologie pro zlepšení výkonu. Hráči budou mít na výběr technologie NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 2, Intel XeSS a Temporal Injection od Insomniac Games. Hra také podporuje technologie NVIDIA Reflex a NVIDIA DLAA, které zlepšují kvalitu obrazu.

V neposlední řadě je potvrzena plná podpora myši a klávesnice s možností přizpůsobení ovládání. Plná podpora je také pro ovladače a při použití ovladače DualSense (připojeného pomocí kabelu) hráči budou moci cítit, jak akce ve hře ožívají ve svých rukou díky haptické odezvě a dynamickým efektům spoušťového mechanismu.

odkaz na trailer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *