Steam FPS Fest 2024 – Slevy, demoverze a exkluzivní bonusy!

FPS Fest je událost, kterou fanoušci stříleček z pohledu první osoby nebudou chtít minout. Na platformě Steam se blíží týden plný akce, kdy od 15. do 22. dubna nabídne tento festival slevy na mnoho oblíbených her tohoto žánru.

Mezi nabízenými tituly nechybí žádné hity. Můžete se těšit na Squad, RoboCop: Rogue City, Trepang2, Rust, Verdun, Ravenfield, Killbug a dokonce i na novinku Far Cry 6. Festival přinese široký výběr her, zahrnující jak nejnovější hity a remaky, tak i několik klasik žánru. 

Jedním z unikátních titulů, který si získal velkou popularitu, je Depth. V této hře mají hráči možnost hrát za žraloka nebo za potápěče, kteří se snaží žraloka porazit. Mezi další doporučené FPS hry na PC patří System Shock, Ultrakill, Neon White a Black Mesa, které rovněž nebudou chybět v nabídce festivalu.

Kromě slev na hry Steam FPS Fest nabídne i různé bonusové prvky. Hráči se mohou těšit na samolepky, profilové rámečky a emotikony s motivem zbraní. Festival také slibuje exkluzivní demoverze a další překvapení, která určitě potěší všechny milovníky stříleček.

Tato událost je natolik významná, že již spousta her byla vybrána do prodeje a v traileru akce se objevuje mnoho zajímavých titulů. Steam FPS Fest je skvělou příležitostí pro fanoušky prvních osobních stříleček a nabízí možnost získat tyto hry za výhodné ceny. 

 

Pokud jste stále Black Mesu nehráli, nyní bych využil slevy!

Pokud jste fanouškem stříleček z pohledu první osoby, rozhodně si tento festival nenechte ujít. Připravte se na týden plný akce, zábavy a skvělých nabídek na Steamu. Mějte na paměti, že Steam FPS Fest začíná 15. dubna a potrvá až do 22. dubna. Nezapomeňte si nastavit připomenutí a připojte se k nám na tuto nezapomenutelnou událost!Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *