Zaklínač – Po páté sezóně seriál končí!

Netflix potvrdil, že pátá série seriálu Zaklínač bude poslední. Seriál, v němž původně hrál hlavní roli Geralta z Rivie Henry Cavill, nyní převezme Liam Hemsworth. Ve čtvrté sérii, která se právě natáčí, se Hemsworth představí jako Geralt a bude se natáčet souběžně s pátou sérií. 

S Hemsworthem v roli nového Geralta se v posledních dvou sezónách seriálu uzavře příběh této oblíbené postavy. Očekává se, že čtvrtá série bude adaptovat události z knih „Křest ohněm“ a „Věž vlaštovky“, zatímco pátá série se zaměří na závěrečnou knihu „Paní jezera“.

Oznámení o tom, že se Hemsworth ujme role Geralta, bylo učiněno v roce 2022 a pátá série byla potvrzena loni. Třetí série seriálu, která se vysílala v roce 2023, znamenala konec Cavillova ztvárnění postavy. Kromě Hemswortha se ve čtvrté sezóně představí noví herci, včetně Laurence Fishburna.

Společnost Netflix zveřejnila krátké video ze čtení u stolu 4. série, na kterém se podílel Hemsworth a další členové hereckého obsazení včetně Anyi Chalotry, Freyi Allan, Joeyho Bateyho, Cassie Clare a Maheshe Jadua. Čtvrtá a pátá sezóna se bude týkat zbývajících tří knih ze série Zaklínač od Andrzeje Sapkowského.

Zatím není známo, kdy bude čtvrtá série Zaklínače vyjde. Když Cavill oznámil svůj odchod ze seriálu, vyjádřil úctu k času, který strávil jako Geralt, a předal pochodeň Hemsworthovi. Hemsworth na oplátku vyjádřil své nadšení a poctu, že roli převzal.

V klipu zveřejněném společností Netflix se objevují i další navrátivší se herci, například Meng’er Zhang, Anna Shaffer, Hugh Skinner, Safiyya Ingar, Graham McTavish, Cassie Clare, Mahesh Jadu, Therica Wilson-Read a Bart Edwards. V nové sezóně se navíc představí nové postavy, které ztvární Danny Woodburn, Laurence Fishburne, Clive Russell, Serrana Su-Ling Bliss a Sharlto Copley.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *